Pobyt całodniowy w przedszkolu Motylek 3 Warszawa Ochota (Szczęśliwice)

pobyt całodniowy w przedszkolu

Zapewnijcie swojemu dziecku znakomite warunki do rozwoju
Zapiszcie malucha na całodniowy pobyt w przedszkolu i skorzystajcie z szerokiej oferty zajęć dodatkowych.
poniedziałek – piątek
godz. 7:00 – 18:00
Warszawa, Ochota
ul. Usypiskowa 3A

WYBIERZ NAJLEPSZE PRZEDSZKOLE W WARSZAWIE

Całodniowy pobyt w przedszkolu Motylek 3 – poznaj naszą ofertę

POBYT CAŁODZIENNY
7.00 - 18.00

1590 zł
(miesięcznie za 1 dziecko)
 • realizacja programu MEN
 • języki obce w każdym tygodniu:
  – 5x angielski(od 4 roku życia)
  – 2x hiszpański (od 4 roku życia)
 • wyżywienie:
  – 5x dziennie
 • zajęcia ponadprogramowe:
  – rytmika (2 razy w tygodniu)
  – gimnastyka korekcyjna
  – logopeda grupowy
  – opieka psychologa
 • zajęcia dodatkowe do wyboru (+100 zł/msc)Sprawdź dostępne zajęcia
Wpisowe:
(jednorazowo)

700 zł

Opłata adaptacyjna:
(za 2 tygodnie)

400 zł

1 miesiąc przerwy?
Zapłacisz tylko:

350 zł

Wsparcie dla rodziców

Dobro dziecka dla nas jest najważniejsze, dlatego wspieramy rodziny w trudnej sytuacji. Bardzo chętnie też współpracujemy z rodzinami wielodzietnymi.

Obniżamy czesne
drugiego dziecka:

- 50%

Obniżamy czesne
trzeciego dziecka:

- 75%

CO NAS WYRÓŻNIA

Całodzienny pobyt w przedszkolu – dlaczego my?

Łączymy szczęśliwe dzieciństwo z rozwojem osobowym. Rodzinna atmosfera w przedszkolu pomaga dzieciom przejść adaptację i poznać nowych przyjaciół. Ufamy, że społeczne umiejętności, na które kładziemy nacisk w Motylku 3, będą owocowały przez całe życie u tych wspaniałych przyszłych dorosłych.

Dla kogo JEST nasze przedszkole:

Jesteśmy przedszkolem o tradycyjnych wartościach i staramy się w harmonijny sposób wspierać rozwój dziecka. Ufam, że w naszej placówce lepimy naczynko, do którego będzie później wlewana wiedza ze szkoły podstawowej, średniej czy studiów. Od tego, jak ulepimy nasz garnuszek, będzie zależało całe dalsze życie Waszego malucha. Każde pęknięcie lub niedoskonałość w procesie edukacji przedszkolnej wywiera ogromny wpływ na dalszy rozwój, dlatego chcemy mieć pełne zaangażowanie rodziców w proces edukacji swojej pociechy. Wierzę, że dziecko jest tak ciekawą świata istotą, że nie potrzebuje zachęcania do nauki… wystarczy usunąć bariery w rozwoju, zapewnić możliwość uczenia się i bezpieczną atmosferę, a maluch rozkwitnie i ruszy w przygodę poznawania świata.

Dla kogo NIE JEST nasze przedszkole:

Nie jesteśmy “przechowalnią” dzieci, gdzie zostawia się dziecko by nie przeszkadzało rodzicom w jego dorosłym życiu. Zależy nam na poprawnym rozwoju dziecka i tutaj współpraca z rodzicami jest bardzo istotna. Stąd nie możemy sobie pozwolić na posiadanie wśród naszych klientów rodziców niezaangażowanych w rozwój dzieci.

Nie jesteśmy też przedszkolem integracyjnym, dlatego kierujemy swoją ofertę tylko do dobrze funkcjonujących dzieci. Chcemy upewnić się, że każda osoba, która do nas trafia ma doskonałe warunki rozwoju, dlatego musimy się specjalizować. Naszą specjalizacją jest harmonijny rozwój dobrze funkcjonujących dzieci.

Całodniowy pobyt dziecka w przedszkolu -co nas wyróżnia?

Profesjonalna kadra

Opiekę nad dziećmi powierzamy profesjonalnym pedagogom przedszkolnym i psychologom. Jednocześnie upewniamy się, że Ciocie mają serce po właściwej stronie: kochają i szanują dzieci.

Dwa języki obce

Codziennie język angielski w przedszkolu, a od 4-go roku życia język hiszpański dwa razy w tygodniu. Takie podejście doskonale wykorzystuje potencjał i chłonność dziecka na języki obce.

Małe grupy

W grupach przedszkolnych mamy zazwyczaj do 15 dzieci. Nauczyciel wraz z asystentem mają czas, by na bieżąco zauważać potrzeby każdego dziecka w grupie i aktywnie wspierać ich rozwój.

Zdrowa kuchnia

Serwujemy dzieciom pięć urozmaiconych posiłków o dużej wartości odżywczej. Na miejscu przygotowywane są: śniadania i podwieczorki, a smaczne, domowe obiady dostarcza firma cateringowa.

Bogaty program

W ramach czesnego w każdym tygodniu dziecko ma zajęcia: 2x rytmika, gimnastyka korekcyjna, logopeda grupowy, opieka psychologa, 5x angielski, 2x hiszpański (od 4 roku życia).

Dwa place zabaw

Przedszkole ma dwa własne place zabaw, na jednym uprawiamy sport, na drugim bawimy się. W lecie rozkładane są basen i dmuchana zjeżdżalnia dla naszych przedszkolaków.

ZAPRASZAMY DO MOTYLKA 3 NA WARSZAWSKIEJ OCHOCIE

Jak zapisać dziecko do przedszkola Motylek 3?

Możesz to zrobić w czterech bardzo prostych krokach. Na początek zadzwoń do nas lub umów się na wideo rozmowę.
Masz pytania napisz do nas: przedszkole@motylek3.pl
1

Rozmowa telefoniczna lub rozmowa wideo

Zadzwoń do nas lub umów się na rozmowę wideo. Chcemy poznać Wasze potrzeby, aby upewnić się, że jesteśmy właściwą dla Was placówką. Zachęcamy obu opiekunów do uczestnictwa we wstępnej rozmowie, aby szczegółowo omówić wszelkie kwestie.

2

Spotkanie
w przedszkolu

Po wstępnej rozmowie czujecie, że Motylek 3 to miejsce, którego szukacie, wtedy zapraszamy Was na spotkanie w przedszkolu. Podczas wizyty poznacie Nauczyciela i poczujecie naszą rodzinną atmosferę. Warto zabrać ze sobą dziecko na to spotkanie, aby zaobserwować jego reakcję na nowe otoczenie.
3

Zajęcia
adaptacyjne

Uzupełniamy dokumenty i zapraszamy malucha na zajęcia do docelowej grupy. Adaptacja trwa 2-4 tygodnie, kilka godzin dziennie, kilka dni w tygodniu. Na zajęcia zapraszamy wraz z rodzicem. To wydarzenie może być stresujące, dlatego długość adaptacji jest dostosowana do indywidualnych potrzeb każdego dziecka.
4

Regularne
zajęcia

Po okresie adaptacji dziecko zostaje w przedszkolu przez cały dzień i samodzielnie funkcjonuje w grupie.Na początku tego okresu warto być czujnym na sygnały ze strony pociechy. Po miesiącu można zastanawiać się nad ewentualnymi zajęciami dodatkowymi.

MOTYLEK 3 ODPOWIADA

Całodzienny pobyt dzieci w przedszkolu - FAQ

Więcej pytań?

Porozmawiajmy!

Gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy po 90 dniach w przypadku niezadowolenia!