O przedszkolu Motylek 3

Misja przedszkola Motylek 3

Skupiamy się na tym, abyśmy byli nie tylko opiekunami, ale także przewodnikami, pomagającymi dzieciom w odkrywaniu własnej pasji i zainteresowań. W każdym momencie dnia staramy się być obecni, oferując najtroskliwszą opiekę, dostosowaną do indywidualnych potrzeb maluchów. Poprzez wspieranie ich naturalnej ciekawości i eksploracji świata, dążymy do pełnego odkrywania ich potencjału. Naszym celem jest nie tylko zapewnienie optymalnego rozwoju intelektualnego, ale także troska o zdrowy rozwój emocjonalny i społeczny. Chcemy, aby nasze przedszkole Motylek 3 było miejscem, gdzie każde dziecko czuje się bezpieczne, akceptowane i pobudzane do nieustannego poszerzania horyzontów.

Doświadczenie

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam dokładniej określić jakie potrzeby mają rodzice powierzanych nam dzieci i konsekwentnie dostosować nasze działania, tak aby placówka nie zawiodła oczekiwań większości z nich.

Bogaty program

Oferujemy bogaty program edukacyjny i szereg atrakcji, dzięki którym każdy dzień spędzony w przedszkolu będzie pełen ciekawych zabaw i niezapomnianych wrażeń. Każde dziecko będzie miało okazję do rozwoju swoich talentów.

Rozwój

Naszym celem jest również wyposażenie każdego, powierzonego nam dziecka w umiejętności pozwalające na osiągnięcie jak najlepszych wyników w szkole i dobrego funkcjonowania w społeczeństwie.

Aktywność Fizyczna

Dbamy również o aktywność ruchową dzieci. I tu obok rytmiki i gimnastyki korekcyjnej prowadzimy zajęcia, których wybór w dużej mierze pozostawiamy rodzicom. Do zaoferowania mamy: piłkę nożną, akrobatykę i judo.

Umiejętności komunikacyjne

Zdając sobie sprawę jak ważne jest w naszym zglobalizowanym świecie posiadanie wysokich umiejętności w zakresie komunikacji, wprowadziliśmy obok codziennych lekcji jęz. angielskiego, również możliwość nauki jęz. hiszpańskiego.

Zdrowa Kuchnia

Kładziemy nacisk na normy żywieniowe jakie spełnia jedzenie podawane Państwa dzieciom. Jedzenie to musi być dostosowane do prawidłowych i zbilansowanych proporcji składników odżywczych oraz uwzględnić preferencje dietetyczne dzieci i ich rodziców.