Zerówka Ochota – idealna dla każdego

WOLNE miejsca w „zerówce” dla 6-latków od września 2021!

 

6-letnie dzieci we współczesnych czasach są już na tyle dojrzałe emocjonalnie i społecznie, że z powodzeniem odnajdą się w dobrze zorganizowanej strukturze zerówki w ramach funkcjonowania przedszkola. Stąd też warto już dziś zainteresować się ofertą, która cechuje dobre i polecane placówki. Nasza zerówka na Ochocie dedykowana jest właśnie dzieciom 6-letnim, którym rodzice chcą udostępnić możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania wiedzy przygotowującej do późniejszego dobrego startu w szkole.

Zerówka na Ochocie – dlaczego warto?

 

 zerowka-warszawaDziecko, przebywając w grupie rówieśniczej nie tylko szybciej i efektywniej przyswaja wiedzę, ale uczy się prawidłowego funkcjonowania społecznego oraz poznaje zasady dobrego wychowania, uczy się samodzielnego spożywania posiłków oraz wielu zasad przydatnych w późniejszym życiu. Dodatkowo poznaje też mnóstwo cennych informacji ze świata edukacji polonistycznej, matematycznej czy przyrodniczej, przez co łatwiej mu będzie odnaleźć się później w rzeczywistości szkolnej. Do tego może także wśród innych dzieci rozwijać swoje zainteresowania i wyjątkowe umiejętności. A jaka oferta zajęć dodatkowych czeka na wszystkich tych, którzy zdecydują się na posłanie dziecka do zerówki na Ochocie zorganizowanej w naszym przedszkolu Motylek 3?

 

Oferta zerówki dopasowana do potrzeb

Wysoko wykwalifikowane grono pedagogiczne, doświadczone i z pasją, tworzą nauczycielki kochające swoją pracę oraz doskonale radzące sobie w pracy z dziećmi. W bogatej ofercie zajęć dodatkowych dostępnych w przedszkolu znajdą się m.in.:

• rytmika,

• gimnastyka korekcyjna,

• język angielski (5 dni w tygodniu),

• inne języki obce – dla przykładu włoski, francuski lub hiszpański,

• zajęcia logopedyczne,

• opieka psychologa,

• inne zajęcia dodatkowe, m.in. plastyka, zumba, piłka nożna, szermierka, szachy, robotyka– organizowane według potrzeb i zainteresowania.

W ofercie znajdą się także zajęcia ze specjalistami – by umożliwić uczęszczanie do przedszkola i zerówki także dzieciom z orzeczeniem o potrzebie wczesnego wspomagania lub kształcenia specjalnego. Mowa o zajęciach z pedagogiem i psychologiem oraz zorganizowaniu np. terapii ręki, treningu umiejętności społecznych czy zajęć z obszaru terapii pedagogicznej.

Pobyt w zerówce przedszkolnej to doskonała okazja do zdobycia wiedzy niezbędnej do owocnego startu w późniejszej rzeczywistości szkolnej, którą rozpocznie I klasa. Prowadzona przez nas zerówka na Ochocie to wybór dla świadomych rodziców troszczących się o własne dzieci.

Zerówka Ochota to idealne miejsce dla rozwoju każdego 6-latka. O zapisach na rok 2019/2020 warto pomyśleć już dziś. Pozostało kilka wolnych miejsc. O szczegóły warto zapytać choćby jeszcze dziś.