Rodzice o przedszkolu

 

Drodzy Rodzice
Jeśli stoicie przed wyborem przedszkola dla swojego dziecka, możecie przestać szukać. Przedszkole Motylek 3 to fantastyczna placówka, która spełnia nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Wspaniała, ciepła atmosfera, fachowa opieka, starannie dobrana oferta zajęć. To wszystko brzmi jak slogan reklamowy, ale w tym przedszkolu taka jest rzeczywistość. Ogromna otwartość i chęć współpracy ze strony pedagogów oraz ich wsparcie przy rozwiązywaniu jakichkolwiek kłopotów związanych z dzieckiem, z jakimi boryka się rodzic są nieocenione. Każde dziecko jest traktowane indywidualnie, a jego potrzeby są zawsze szanowane. Na dzieci każdego dnia czeka tyle atrakcji  i ciekawych rzeczy do zrobienia czy poznania, że nasze dzieci w niedzielę rano już pytają kiedy znów pójdą do przedszkola :-).
Mama Karolinki i Pawełka

Jako rodzice Przedszkolaków Zosi oraz Maciusia, uczęszczających do Przedszkola Motylek 3, chcielibyśmy podzielić się opinią  o tym przedszkolu. 
Cudowne przedszkole z pomysłem na rozwój i kształcenie dzieci. Ciepła i rodzinna atmosfera. Wyspecjalizowana i troskliwa kadra. Opiekunki-Ciocie bardzo sympatyczne, serdeczne, oddane dzieciom, cierpliwe a przede wszystkim wyrozumiałe. Indywidualne podejście do każdego dziecka sprawia iż to miejsce jest naprawdę wyjątkowe. Liczne zajęcia oraz udział w wielu ciekawych uroczystościach dają możliwość rozwoju oraz pogłębiania zainteresowań każdego dziecka. Przedszkole jest doskonale wyposażone i na bieżąco wzbogacane w zabawki bezpieczne i sprzyjające rozwojowi psychomotorycznemu dzieci. 
Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić Przedszkole Motylek 3 wszystkim, nawet najbardziej wymagającym rodzicom oraz dzieciom. 
Anna i Jakub Jeznach

W 2012 roku postanowiłam, że moje starsze dziecko ( wówczas dwulatek) pójdzie na kilka godzin do klubiku / przedszkola! Kierując się różnymi kryteriami trafiłam najpierw do jednego, następnie do innego miejsca, gdzie potencjalnie Leoś miałby czuć się szczęśliwy! W żadnym jednak ani ja nie zaufałam Paniom, które tam pracowały, ani Leon nie czuł się dobrze w tych miejscach! Daliśmy sobie jeszcze jedną szansę, gdy w okolicach mojej ulubionej kawiarni ” wyrosło” całkiem nowe przedszkole o przyjemnej nazwie Motylek! Troszkę się wahałam, ale jednak….
Leon zaakceptował miejsce, pokochał ciocie. Za jakiś czas zauważyłam, że ślicznie zaczął się rozwijać, mówić słówka po angielsku, śpiewać piosenki. A najważniejsze, że odbierałam dziecko z sercem pełnym wrażeń  i uśmiechem na małej buźce! Nie minął rok, jak mój młodszy synek dołączył do brata! Nie było dnia aklimatyzacji, adaptacji- od razu poczuł się jak u siebie! W końcu codziennie słuchał od starszego Leona o tym, jakie ciekawe przygody mu się przytrafiają, jak cudnie jeździć na konikach, uczyć się savoir vivru i jeździć w ciekawe miejsca ( m.in farma ze zwierzątkami w Powsinie), jak malutkie zwierzątka przyjeżdżają do przedszkola i jeszcze piłka nożna…. Opowieściom z wypiekami na buźce do dnia dzisiejszego nie ma końca! 
Motylek to miejsce, które polecam wszystkim znajomym! To coś więcej niż przedszkole, Panie, które opiekują się moimi dziećmi, to wykwalifikowana kadra, która ciągle pogłębia wiedzę. Pozostają one jednak fantastycznymi ludźmi z głowami pełnymi pomysłów i wielkim sercem dla małych ludzi. Pani Dyrektor to osoba ciepła, elastyczna i wspaniała kobieta, która rozumie potrzeby rodziców, gdyż sama jest mamą! Przedszkole organizuje wyjazdy naukowe ( Muzeum Narodowe), przyrodnicze ( Powsin), tematyczne ( Mikołaj, jasełka na ” wielkiej scenie”….)
Zalet Motylka nie na końca. Szczerze powiem, że przez te kilka lat nie zawiódł mnie ani razu! Zaufałam mu dwa razy, za pół roku, bez wahania, zaufam trzeci, jak Antosia skończy dwa latka!!!!

Pozdrawiam Mama Magda

Zapisy na rok 2020/2021!

Mamy wolne miejsca w każdej grupie wiekowej! Dołącz do nas!

smart

smart

IMG_1365